Nadácia Kia Motors Slovakia organizuje tento rok Detskú lyžiarsku školu počas jarných prázdnin v termíne od 29. februára 2016 do 04. marca 2016. Škola bude realizovaná dennou formou so zabezpečenou autobusovou dopravou.

Lyžiarska škola bude realizovaná v lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone - odchod z autobusovej stanice v Žiline (detaily budú spresnené prihláseným záujemcom).

Začiatok programu lyžiarskej školy je od 07:00 hod. a ukončenie je o 14:00 hod..

Účasť dieťaťa v lyžiarskej škole 2016 je podmienená uhradením týždňového skipasu pre každé zúčastnené dieťa rodičom v prvý deň lyžiarskej školy. Výška týždenného skipasu pre lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone je 40,- Eur.

Kritéria výberu:

  • dieťa vo veku 6 - 11 rokov (žiak základnej školy)
  • v prípade veľkého počtu prihlásených záujemcov bude kritérium výberu rýchlosť zaslania prihlášky a sprievodných dokumentov
  • kompletne vyplnené a odoslané tlačivá - Prihláška, Vyhlásenie zákonného zástupcu a Súhlas s vyhotovením a použitím obrazových snímok a mediálnych záznamov do stanoveného termínu

Prihlášku, Vyhlásenie zákonného zástupcu a súhlas s vyhotovením a použitím obrazových snímok a mediálnych záznamov zašlite naskenované na emailovú adresu  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  najneskôr do 24. februára 2016, 12:00 hod.

V priprade nepriaznivého počasia si Nadácia Kia Motors Slovakia vyhradzuje právo Detskú lyžiarsku školu zrušiť bez nároku na náhradný program.

 

Súbory na stiahnutie:

Prihláška   (1.43 Mb)

Súhlas   (48.50 Kb)