Fotografická súťaž MAS
Pondelok, 06 Máj 2013 10:24
Miestna akčná skupina OZ "Partnerstvo pre MAS Terchovská dolina", ktorého členom je aj naša obec vyhlasuje fotografickú súťaž MAS aj pre amatérov.

Tématické kategórie sú rozdelené do 6 okruhov:
1. Naša príroda
2. Naši ľudia
3. Naše tradície
4. Naša budúcnosť
5. Naše "Naj"
6. Život v našej MAS

Fotografie zasielajte do 24.05.2013 osobne alebo poštou na CD nosiči vo formáte jpg, veľkosť min 1,5 MB na adresu:
OZ "Partnerstvo pre MAS Terchovská dolina"
Námestie sv. Floriána 1002
013 03 Varín

Vybrané fotografie budú reprezentovať naše územie MAS vo fotografickej súťaži Národnej siete rozvoja vidieka SR, kde budú ocenené vecnou cenou. Zaslané fotografie musia zachytávať územie našej miestnej akčnej skupiny OZ "Partnerstvo pre MAS Terchovská dolina".
Fotografie je možné zaslať aj emailom na adresu: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. s vyplnenou prihláškou (viď dokument na stiahnutie).

Dokument na stiahnutie v doc:
Prihláška do súťaže   (83.00 Kb)

Plagát Fotografická súťaž MAS aj pre amatérov