VHV_16.07.2016_mObec Krasňany a Klub historických vozidiel Žilina Vás pozývajú na 5. ročník výstavy historických vozidiel, ktorá sa uskutoční v sobotu 16. júla 2016 v čase od 09:30 do 15:30 v areáli kaštieľa Krasňany.

Počas celej výstavy bude hrať swingová skupina Zuzana Haasová BAND.
Tešíme sa na Vás. Vstupné zdarma.

Charakter podujatia: Medzinárodná jednodňová propagačná výstava historických vozidiel do roku výroby 1980 ale aj iných zaujímavých vozidiel, prototypov, športových vozidiel, po dohode aj mladších.
Výstava je spojená s vystúpením swingovej kapely Zuzany Haasovej. To všetko v priestoroch historického kaštieľa so záhradou vo vlastníctve súkromnej osoby a s jej láskavým dovolením (www.kastielkrasnany.sk)

Ak prídete so svojim historickým vozidlom, ste hosťami obce Krasňany a KHV Žilina, vložné posádky historických vozidiel neplatia. Naopak, dostanete od nás guláš zadarmo, odvezieme Vás na výlet autobusom, kde dostanete  malé darčeky.

Zatiaľ čo Vaše vozidlá budú vystavené v záhrade kaštieľa, kde ich budú hodnotiť diváci, posádky si môžu vybrať:

• zostať v záhrade a užívať si živý koncert swingu spolu s občerstvením a prehliadkou kaštieľa (sála zbraní, knižnica, apartmány). Vstup do kaštieľa so sprievodcom a výkladom - deti, dôchodcovia 1,- €, ostatní 2,- €   alebo
  • sa zúčastniť výletu na vyhliadku Panoráma s posedením pri kolibe so živou country žilinskou kapelou s vyhliadkou na Žilinu, hrad Strečno (nový hrad), Kia Motors Slovakia, pamätník Francúzskych partizánov a to jedným pohľadom. V kolibe na Panoráme dostanete od majiteľa ako darček kávu a lístok na kompu autom cez Váh splatný podľa Vášho uváženia (pozri http://kolibapanorama.sk).  Milovníci prírody vystúpia so sprievodcom na blízku zrúcaninu Starhradu (pozri https://sk.wikipedia.org/wiki/Starhrad) – oproti hradu Strečno.

Časový harmonogram:
Prezentácia -  Kaštieľ Krasňany - 8:00 – 9:30 hod.
Výstava historických vozidiel - 10:00 – 15,30 hod.
Odchod autobusu smer Panoráma, Starhrad - 10:30 hod.
Návrat autobusu do kaštieľa - cca 14:30 hod.
Vyhlásenie výsledkov - 15:00 hod.
Koniec výstavy - 15:30 hod.

Organizačný štáb:
hlavný garant a zabezpečovateľ podujatia - starosta obce Ing. Miroslav Bielka s poslancami
hlavný organizátor - Vladimír Šolc, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,  +421904 215195, KHV Žilina
komentátor Ing. Pavol Skála
všetko ostatné členovia KHV Žilina, vedenie a občania obce Krasňany

Prihlášky:  Prosíme v termíne do 14.7.2016, uľahčíte nám tým podujatie, najlepšie emailom:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,
alebo SMS: +421904 215195, príp. poštou:  V. Šolc, Lipová 5, 010 01 Žilina
Pozor!   Neprihláseným a neskoro príchodiacim  nemusia byť poskytnuté všetky služby podujatia.
Aj počas podujatia možnosť objednať ubytovanie priamo v kaštieli.

Dokument na stiahnutie: Prihláška     (26.00 Kb)