4. ročník výtvarnej súťaže Naša obec - Naša MAS
Pondelok, 11 September 2017 16:01
MAS_Nasa_obec_nasa_mas_2017_mObčianske združenie „Partnerstvo pre MAS Terchovská dolina“ vyhlasuje v poradí už 4. ročník výtvarnej súťaže pre žiakov základných škôl z územia miestnej akčnej skupiny Terchovská dolina na tému: „Naša obec – Naša miestna akčná skupina“. Cieľom súťaže je dať deťom priestor výtvarne stvárniť svoju obec, prírodu, pamiatky, tradície a kultúru v našom regióne, ako aj projekty a aktivity miestnej akčnej skupiny.
Súťaž bude prebiehať od: 6.septembra 2017 do 6.októbra 2017.

Téma výtvarných prác je všeobecná a zameraná na obce Belá, Dolná Tižina, Gbeľany, Kotrčiná Lúčka, Krasňany, Lutiše, Lysica, Mojš, Nededza, Nezbudská Lúčka, Stráňavy, Stráža, Strečno, Teplička nad Váhom, Terchová, Varín, Zázrivá. Deti môžu tvoriť na ľubovoľnú tému, ktorá však musí súvisieť s územím alebo jednotlivými obcami našej miestnej akčnej skupiny.

 

 

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!