Krajina a architektúra - súťaž pre žiakov 8. a 9. ročníkov ZŠ
Pondelok, 11 September 2017 16:38
MAS_Krajina_a_architektura_2017_mV rámci schváleného projektu s názvom Stavajme a gazdujme s citom (Program obnovy dediny) vyhlasuje OZ „Partnerstvo pre MAS Terchovská dolina“ spolu so Združením obcí Mikroregión Terchovská dolina súťaž určenú pre žiakov 8. a 9. ročníkov základných škôl. Súťaž je zameraná na vytvorenie krátkeho projektu vyzdvihujúceho hodnoty vidieckej krajiny v obciach mikroregiónu.
Cieľom súťaže je dať mladým ľuďom priestor zamyslieť sa nad hodnotami vidieckej krajiny, súčasnou a tradičnou architektúrou, miestnym rázom a identitou a vytvorením krátkeho projektu pútavo prezentovať svoje myšlienky, postoje či návrhy.
Súťaž bude prebiehať od: 6.septembra 2017 do 6.októbra 2017.
Projekt musí pozostávať z textovej a grafickej časti a spracovaný môže byť ľubovoľným spôsobom, ktorý si vyberie každý sám vo forme powerpointovej prezentácie, videa, koláže, výkresu, príbehu, eseje alebo inak, fantázii nekladieme žiadne medze. Témy práce sú vopred zadefinované a zamerané na obce územie obcí Belá, Dolná Tižina, Gbeľany, Kotrčiná Lúčka, Krasňany, Lutiše, Lysica, Mojš, Nededza, Nezbudská Lúčka, Stráňavy, Stráža, Strečno, Teplička nad Váhom, Terchová, Varín, Zázrivá.
 

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!