Úcta k starším - 24.10.2018
Pondelok, 29 Október 2018 13:38
DSC_0180
KDE JE VIERA, TAM JE LÁSKA.
KDE JE LÁSKA, TAM JE POKOJ.
KDE JE POKOJ, TAM JE POŹEHNANIE.
KDE JE POŹEHNANIE, TAM JE BOH.
KDE JE BOH, TAM NIE JE NÚDZA.Aj tento citát patril do príhovoru p. M. Rampašekovej, ktorým privítala našich seniorov na posedení pri príležitosti „Mesiaca úcty k starším“. Prihovoril sa aj starosta obce Ing. M. Bielka, ktorý potom zablahoželal všetkým oslávencom a každému z nich odovzdal upomienkový darček.
Úvod kultúrneho programu patril našim najmenším heligonkárom. Ich milé vystúpenie vystriedal spev speváckej skupiny Krasňanka. Potom zahrali heligonkári pod vedením p. Čerňanského a to už rozveselilo úplne všetkých. Pri dobrom jedle a vínku si všetci pri stoloch pospevovali a podupkávali.
Na záver mal poslanec p. Ján Bielka pripravené prekvapenie. Premietal video, ktoré vzniklo v roku 1993 z posedenia dôchodcov v kaštieli. Prítomných to veľmi dojalo, pretože si tam našli svojich príbuzných, ktorí už nie sú medzi nami a spoločne si zaspomínali na nich. Všetci odchádzali s ešte hlbšími dojmami a kultúrnym zážitkom z tejto obľúbenej akcie.
Aj takto chceme poďakovať našim seniorom za ich rady, skúsenosti a vedomosti, ktoré nám svojou prítomnosťou stále odovzdávajú a my ich s radosťou prijímame.

Fotogaléria z podujatia
 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!