Deň matiek 2012
DSC05496Druhá májová nedeľa patrí k najkrajším sviatkom. Je to sviatok všetkých mám, ktoré sa po celý život starajú o svoje deti. Preto si zaslúžia, aby sme im v tento deň poďakovali za ich veľkú lásku, ktorou nás obdarúvajú.
V našej obci sme si tento sviatok pripomenuli slávnostnou akadémiou, kde deti MŠ Krasňany, žiaci ZŠ Krasňany spolu s pani učiteľkami pripravili program plný tanca, piesní, básní a divadielka o Medovom domčeku. Krásne vystúpenie predviedli dievčatá z folklórneho súboru Dúha a naši heligonkári. Za nehu, lásku a obetavosť dievčatá zo súboru všetkým mamičkám odovzdali kvietok ako veľké ďakujem. Poďakovanie patrí aj všetkým, ktorí sa podieľali na príprave kultúrneho programu.

Fotogaléria z akcie Deň matiek 2012
 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!