Mikuláš 5.12.2014
Streda, 10 December 2014 20:54
P1130622Mikulášku dobrý strýčku, modlím sa ti modlitbičku, zlož tú svoju plnú tašku, daj nám z darov svojich trošku... Aj toto bola jedna z básničiek krasnianskych detí pre Mikuláša, ktorý zavítal do našej obce v piatok 5. decembra 2014. Jeho príchod rozžiaril nielen detské očká, ale aj svetielka na vianočnom stromčeku pred hasičskou zbrojnicou. Samozrejme prišiel s ním aj jeho pomocník nezbedný čert, ktorý na začiatku začal vystrkovať rožky, ale Mikuláš ho zahnal do kúta. Niektorí odvážlivci zarecitovali a zaspievali. Mikuláš ich potom obdaril balíčkom sladkostí.
Ďakujeme, Mikuláš, za tie krásne chvíle, za darčeky od teba, za úsmevy milé. Stretneme sa o rok zas, príď, Mikuláš, medzi nás.Fotogaléria Mikuláš 5. decembra 2014
 
 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!