Oslávili sme Deň detí
P1140207Pri príležitosti MDD usporiadala obec Krasňany, ZŠ s MŠ Krasňany a G. R. L., s.r.o. Žilina oddychovo – zábavné popoludnie pre deti z našej obce.
V nedeľu 14.6.2015 sa v kaštieli zišlo množstvo detí i dospelých. Tu nám deti z MŠ a ZŠ predviedli a ukázali, čo si pre nás na tento deň pripravili. Všetky deti p. Gadotti odmenil tradičným darčekom v podobe obrovského čokoládového vajíčka s prekvapením vo vnútri. Potom sa všetci premiestnili do areálu školy, kde už boli pripravené ďalšie atrakcie: psovodi, strieľanie z kuše, jazda na kolobežke a jazda na dopravnom ihrisku. Rozdávali sa sladkosti a odmeny. Psovodi nám predviedli svojich štvornohých kamarátov ale najväčšou atrakciou bolo vycvičené prasiatko Oliver, ktoré dokázalo takmer všetko ako jeho "štvornohí kolegovia", len nevedelo štekať. Všetci sa predviedli v plnej paráde a naozaj sa to všetkým páčilo. Napriek tomu, že bola tropická horúčava Deň detí sa vydaril.
To, že všetkým bolo príjemne a nikto sa nenudil, dokumentujú i naše fotografie, ktoré zároveň môžete brať ako pozvánku na budúci ročník obľúbenej akcie v našej obci.
Fotogaléria z podujatia
 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!