Zájazd v družobnej Gmine Strumień
DSC07111V rámci Programu cezhraničnej spolupráce sa 20. mája 2015 občania našej obce zúčastnili výletu do poľskej Gminy Strumieň. Tu nás srdečne privítala starostka a priamo v budove úradu nás previedli výstavkou ručných prác, ktoré vytvorili handicapované deti. Výrobky boli nádherné a nemuseli by sa za ne hanbiť ani umelci. Potom nasledovalo pozvanie na výborný obed a návšteva záhradného centra Kapias. Tu si prišli všetci na svoje, pretože je to ukážkové obrovské centrum, kde možno vidieť nádherné rastliny a získať motivácie ako ich vysadiť v rámci svojich záhrad. Zároveň sme si mohli kvety aj zakúpiť. Boli sme tam v období, keď nádherne kvitli azalky a rododendrony, takže to bol skutočný zážitok, o čom svedčia aj priložené fotografie. Všetci sa tešíme aj o rok.Fotogaléria zo zájazdu
 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!