Zájazd v družobnej Gmine Strumień
DSC07111V rámci Programu cezhraničnej spolupráce sa 20. mája 2015 občania našej obce zúčastnili výletu do poľskej Gminy Strumieň. Tu nás srdečne privítala starostka a priamo v budove úradu nás previedli výstavkou ručných prác, ktoré vytvorili handicapované deti. Výrobky boli nádherné a nemuseli by sa za ne hanbiť ani umelci. Potom nasledovalo pozvanie na výborný obed a návšteva záhradného centra Kapias. Tu si prišli všetci na svoje, pretože je to ukážkové obrovské centrum, kde možno vidieť nádherné rastliny a získať motivácie ako ich vysadiť v rámci svojich záhrad. Zároveň sme si mohli kvety aj zakúpiť. Boli sme tam v období, keď nádherne kvitli azalky a rododendrony, takže to bol skutočný zážitok, o čom svedčia aj priložené fotografie. Všetci sa tešíme aj o rok.

Fotogaléria zo zájazdu