Mikuláš 04.12.2015
Pondelok, 07 December 2015 19:47
DSC00084Začiatok decembra jednoznačne patrí tým najmenším, pretože sa nesie v znamení Mikuláša. Ten ani tento rok nesklamal a tak ako sľúbil, v piatok 4. decembra 2015 sa zastavil pred požiarnou zbrojnicou o 16:00 hod. aj so svojimi pomocníkmi. Čakalo ho tam veľa detí, ktoré boli na Mikuláša aj patrične pripravené. Niektoré mali pre neho peknú básničku a niektoré si dali tú prácu, že mu nakreslili pekný obrázok. Mikuláš tento rok vymenil čerta a priviedol so sebou riadneho čertiska, z ktorého mali deti aj strach. No pretože Mikuláš vedel, že deti počas celého roka poslúchali, tak sa ich zastal. Deti odchádzali spokojné s balíčkom plným sladkostí. Podujatie sa vydarilo a Mikuláš prisľúbil, že o rok príde zas :)

Fotogaléria z podujatia