Deň detí
Utorok, 31 Máj 2016 21:25
DSC00954Dňa 29.mája 2016 o 13:30 hod. sme sa zišli na ihrisku, kde sme oslávili deň detí spojený s otvorením outdoorového ihriska. Napriek tomu, že počasie bolo premenlivé, nakoniec vydržalo bez dažďa a dokonca vykuklo aj slniečko.
Starosta privítal všetky deti, prítomných a tiež workoutový tím z Trenčína – Workout Fanatics. Je to najúspešnejší workoutový tím na slovenskej a českej scéne, ktorý sa aktívne venuje kalistenike nazývanej aj street workout, čiže cvičeniu vlastnou váhou tela. Predviedli nám, ako správne cvičiť klasické kliky alebo drepy, zhyby na hrazde, kliky na bradlách. Potom predviedli perfektnú zostavu, pri ktorej sme nevychádzali z údivu, čo všetko sa môže na hrazde cvičiť. Bola to veľká motivácia hlavne pre našich mladých. Týmto vystúpením sme slávnostne otvorili nové workoutové ihrisko.
Potom deti dostali sladkosti, na ktoré sa veľmi tešili a v tom prišlo prekvapenie. Na ihrisko sa vyrútili veľké motorky a štvorkolka. Povozili deti, ktoré mali záujem. Na druhej strane ihriska sa nám predviedli hasiči s ukážkou hasenia požiaru, kde si aj deti mohli vyskúšať držať hadicu a hasiť. K dobrej nálade prispeli aj futbalisti – dorast, ktorí vyhrali zápas 5:1.
Akcia sa vydarila a všetci si prišli na svoje.

Fotogaléria z podujatia
 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!