Obecné slávnosti 28.08.2016
Piatok, 02 September 2016 21:51
DSC01381V poslednú augustovú nedeľu sme sa stretli v športovom areáli Krasňany, aby sme oslávili sv. Moniku, patrónku našej obce. Počasie nám prialo, bol pekný slnečný deň a už to vyvolalo každému dobrú náladu a úsmev na tvári.
Starosta všetkých privítal a poprial im, aby sa dobre cítili a užili si zaujímavý program, ktorým nás sprevádzala p. Dagmar Vojteková. Ako prví vystúpili DÚHA a DÚHOVČATÁ. Ich vystúpenie, od tých najmenších až po najväčších bolo roztomilé a znova nás prekvapili novými perfektne nacvičenými číslami. Program pokračoval vystúpením ďalších pozvaných folklórnych skupín: detský folklórny súbor Kolárik, Roman Bienik a Helena Záhradníková, ktorí si pozvali Temperament Cimbal Orchestra - skupina, ktorá u nás mala premiéru s veľkým úspechom. Úspech zožala aj folklórna skupina Oprášené krpce zo Žiliny. Na záver excelovali naši Heligonkári, pri ktorých sa všetci rozospievali a zabavili.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na tejto úspešnej akcii a veríme, že o rok sa stretneme znova.

Fotogaléria z podujatia
 


otazka
kalendar_krasnany
 
logo_IROP_www_m

logo_Interreg_PL-SK

           
PARTNERI OBCE         

   logo_KMS

  euroregion

   logo_MAS_TD
  logo_Zdruzenie_obci_MTD
 
 logo_MY_ZN_medialny_partner_Krasnany

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!