Deň matiek 18.05.2017 - Strumień
Nedeľa, 04 Jún 2017 19:26
DSCN9145Tento rok sa starosta rozhodol, že Deň matiek oslávime v zahraničí. Pozval všetky matky, ktoré mali záujem na zájazd do našej družobnej obce v Poľsku – Gmina Strumień a návštevu záhradného centra Kapias.
Zozbieralo sa nás 40 a vyrazili sme do sveta. Najskôr sme prišli do Strumieňa, kde nás milo privítala starostka - burmistrz Strumieńa Anna Grygierek a tiež starosta sa prihovoril všetkým matkám. Starostka nás pozvala na zmrzlinu do blízkej cukrárne. Odtiaľ sme aj s našou milou sprievodkyňou Ewou, ktorá sa nám venovala počas celého zájazdu, išli do záhradného centra Kapias. Tam mal každý možnosť poobdivovať a nabrať motiváciu aj pre svoje záhrady. Mohli sme si nakúpiť okrem rastlín aj zaujímavé kvetináče a iné výrobky. Odtiaľ sme išli na obed, na ktorý nás pozval náš starosta v rámci oslavy Dňa matiek. Tam prišla aj starostka Strumieńa, ktorá nám poďakovala za návštevu a teší sa na ďalšiu spoluprácu.
O spokojnosti všetkých zúčastnených svedčia aj fotky z tejto akcie a tešíme sa možno aj o rok.

Fotogaléria z podujatia