Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 oznamuje voľné pracovné miesto na pozíciu učiteľ/ka pre predprimárne vzdelávanie.

Termín nástupu: 24.08.2020

Zoznam požadovaných dokladov:

• žiadosť a profesijný životopis
  • doklady o vzdelaní: vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancoch
  • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
  • súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona GDPR č. 18/2018 Zb. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky, budú pozvaní na osobný pohovor.

Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 oznamuje voľné pracovné miesto na pozíciu pedagogický asistent v materskej škole.

Termín nástupu: 01.09.2020

Zoznam požadovaných dokladov:

• žiadosť a profesijný životopis
  • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť najneskôr do 10.07.2020 na adresu: Základná škola s materskou školou, Krasňany 19, 013 03 Krasňany, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..