logo_ZSK_Nadacia_pre_podporu_rodinyV krízových situáciách života pomáhajú v Rodinnom centre pomoci ŽSK. Od 15. februára 2019 pracuje Rodinné centrum pomoci a Nadácia Žilinského samosprávneho kraja na novej adrese v Považskej galérii umenia, Ul. Republiky 1, 010 01 Žilina.
Priestory sú klientom otvorené každý deň od 8:00 hod. do 15:00 hod.


V Rodinnom centre pomoci pracuje sociálny pracovník odboru sociálnych vecí Žilinského samosprávneho kraja, ktorý je v každodennom kontakte s obyvateľmi, poskytuje im informácie, rady, pomáha prekonávať rôzne náročné situácie, v ktorých sa ocitnú. Prijíma žiadosti a poskytuje rady žiadateľom o umiestnenie v centrách sociálnej starostlivosti a vybavuje terénne šetrenia žiadateľov o finančnú pomoc zo zdrojov Nadácie.

Svoje služby tu na požiadanie poskytuje aj právnik z občianskeho združenia Pomoc obetiam násilia. Služby tohto občianskeho združenia sú poskytované pondelok od 9:00 hod. do 12:00 hod. streda od 15:00 hod. do 18:00 hod.
Záujemci o pomoc v tejto oblasti sa môžu objednať na telefónnom čísle Linky pomoci 0850 111 321 alebo  na čísle Rodinného centra pomoci 0948 911 223.

Klienti, ktorí do centra prídu s inými okruhmi problémov, dostanú kontakt na ďalších odborníkov podľa svojich potrieb. V prípade neprítomnosti pracovníkov v kancelárii Nadácie je možné volať aj telefónne číslo Nadácie ŽSK  0948 386 342.

Elektronický kontakt:
http://www.zilinskazupa.sk  v sekcii Nadácia ŽSK,
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

G. Podolanová
Správca Nadácie ŽSK

logo_ZSK