DSC_0180KDE JE VIERA, TAM JE LÁSKA.
KDE JE LÁSKA, TAM JE POKOJ.
KDE JE POKOJ, TAM JE POŹEHNANIE.
KDE JE POŹEHNANIE, TAM JE BOH.
KDE JE BOH, TAM NIE JE NÚDZA.

Aj tento citát patril do príhovoru p. M. Rampašekovej, ktorým privítala našich seniorov na posedení pri príležitosti „Mesiaca úcty k starším“. Prihovoril sa aj starosta obce Ing. M. Bielka, ktorý potom zablahoželal všetkým oslávencom a každému z nich odovzdal upomienkový darček.

Úvod kultúrneho programu patril našim najmenším heligonkárom. Ich milé vystúpenie vystriedal spev speváckej skupiny Krasňanka. Potom zahrali heligonkári pod vedením p. Čerňanského a to už rozveselilo úplne všetkých. Pri dobrom jedle a vínku si všetci pri stoloch pospevovali a podupkávali.

Na záver mal poslanec p. Ján Bielka pripravené prekvapenie. Premietal video, ktoré vzniklo v roku 1993 z posedenia dôchodcov v kaštieli. Prítomných to veľmi dojalo, pretože si tam našli svojich príbuzných, ktorí už nie sú medzi nami a spoločne si zaspomínali na nich. Všetci odchádzali s ešte hlbšími dojmami a kultúrnym zážitkom z tejto obľúbenej akcie.

Aj takto chceme poďakovať našim seniorom za ich rady, skúsenosti a vedomosti, ktoré nám svojou prítomnosťou stále odovzdávajú a my ich s radosťou prijímame.

Fotogaléria z podujatia