P1020287Spoločnosť Aluma ČS, s.r.o. vznikla v roku 1991 a sídlila v Žiline. V našej obci má svoje sídlo od roku 1995. Tento rok slávi 20. výročie založenia firmy. Pri tejto príležitosti usporiadala 14. januára 2012 pre občanov obce Krasňany Deň otvorených dverí. 

Prítomným sa prihovorili Ing. Pavol Vítek, konateľ spoločnosti a Ing. Miroslav Bielka, starosta obce. Občania sa oboznámili s históriou spoločnosti, s pracovnými úspechmi a taktiež mali možnosť pozrieť si výrobné haly. Vedenie sa postaralo aj o občerstvenie a na záver pripravili prekvapenie v podobe súťaže.


Ďakujeme spoločnosti Aluma ČS, s.r.o. za príjemne strávené sobotné dopoludnie.

Poďakovanie účastníkom DOD

Privítanie v tréningovom centre


Príhovor

Predstavenie spoločnosti

Výrobná hala

Montážna hala a sklad

Kvíz

Občerstvenie a zábava