P1140207Pri príležitosti MDD usporiadala obec Krasňany, ZŠ s MŠ Krasňany a G. R. L., s.r.o. Žilina oddychovo – zábavné popoludnie pre deti z našej obce. V nedeľu 14.6.2015 sa v kaštieli zišlo množstvo detí i dospelých. Tu nám deti z MŠ a ZŠ predviedli a ukázali, čo si pre nás na tento deň pripravili.

Všetky deti p. Gadotti odmenil tradičným darčekom v podobe obrovského čokoládového vajíčka s prekvapením vo vnútri. Potom sa všetci premiestnili do areálu školy, kde už boli pripravené ďalšie atrakcie: psovodi, strieľanie z kuše, jazda na kolobežke a jazda na dopravnom ihrisku. Rozdávali sa sladkosti a odmeny.

Psovodi nám predviedli svojich štvornohých kamarátov ale najväčšou atrakciou bolo vycvičené prasiatko Oliver, ktoré dokázalo takmer všetko ako jeho "štvornohí kolegovia", len nevedelo štekať. Všetci sa predviedli v plnej paráde a naozaj sa to všetkým páčilo. Napriek tomu, že bola tropická horúčava Deň detí sa vydaril.

To, že všetkým bolo príjemne a nikto sa nenudil, dokumentujú i naše fotografie, ktoré zároveň môžete brať ako pozvánku na budúci ročník obľúbenej akcie v našej obci.

Fotogaléria z podujatia