DSC00954Dňa 29.mája 2016 o 13:30 hod. sme sa zišli na ihrisku, kde sme oslávili deň detí spojený s otvorením outdoorového ihriska. Napriek tomu, že počasie bolo premenlivé, nakoniec vydržalo bez dažďa a dokonca vykuklo aj slniečko.

Starosta privítal všetky deti, prítomných a tiež workoutový tím z Trenčína – Workout Fanatics. Je to najúspešnejší workoutový tím na slovenskej a českej scéne, ktorý sa aktívne venuje kalistenike nazývanej aj street workout, čiže cvičeniu vlastnou váhou tela. Predviedli nám, ako správne cvičiť klasické kliky alebo drepy, zhyby na hrazde, kliky na bradlách.

Potom predviedli perfektnú zostavu, pri ktorej sme nevychádzali z údivu, čo všetko sa môže na hrazde cvičiť. Bola to veľká motivácia hlavne pre našich mladých. Týmto vystúpením sme slávnostne otvorili nové workoutové ihrisko.
Potom deti dostali sladkosti, na ktoré sa veľmi tešili a v tom prišlo prekvapenie. Na ihrisko sa vyrútili veľké motorky a štvorkolka. Povozili deti, ktoré mali záujem. Na druhej strane ihriska sa nám predviedli hasiči s ukážkou hasenia požiaru, kde si aj deti mohli vyskúšať držať hadicu a hasiť. K dobrej nálade prispeli aj futbalisti – dorast, ktorí vyhrali zápas 5:1.
Akcia sa vydarila a všetci si prišli na svoje.

Fotogaléria z podujatia