DSC01381V poslednú augustovú nedeľu sme sa stretli v športovom areáli Krasňany, aby sme oslávili sv. Moniku, patrónku našej obce. Počasie nám prialo, bol pekný slnečný deň a už to vyvolalo každému dobrú náladu a úsmev na tvári.

Starosta všetkých privítal a poprial im, aby sa dobre cítili a užili si zaujímavý program, ktorým nás sprevádzala p. Dagmar Vojteková. Ako prví vystúpili DÚHA a DÚHOVČATÁ. Ich vystúpenie, od tých najmenších až po najväčších bolo roztomilé a znova nás prekvapili novými perfektne nacvičenými číslami. Program pokračoval vystúpením ďalších pozvaných folklórnych skupín:

detský folklórny súbor Kolárik, Roman Bienik a Helena Záhradníková, ktorí si pozvali Temperament Cimbal Orchestra - skupina, ktorá u nás mala premiéru s veľkým úspechom. Úspech zožala aj folklórna skupina Oprášené krpce zo Žiliny. Na záver excelovali naši Heligonkári, pri ktorých sa všetci rozospievali a zabavili.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na tejto úspešnej akcii a veríme, že o rok sa stretneme znova.

Fotogaléria z podujatia