DSC02141Dňa 15.7.2017 sa na nádvorí kaštieľa v Krasňanoch konal VI. ročník výstavy historických vozidiel. Minulý rok nám počasie neprialo a preto sme hneď vtedy „objednali lepšie“ a ono nám to, napriek predpovedi vyšlo. Mala byť upršaná a studená sobota, no nakoniec bolo najlepšie počasie zo všetkých predchádzajúcich ročníkov.

Ani príliš teplo, ani zima. No žiaľ, veľa vystavovateľov sa nechalo odradiť predpoveďou počasia a neprišli. Zato návštevníkov prišlo veľmi veľa a chodili ešte aj po skončení výstavy.

Počas celej výstavy hrala swingová skupina The Susie Haas Band, ktorá svojou dobovou hudbou a spevom (spievala Zuzana Haasová) spestrila atmosféru podujatia. Nechýbal dobrý guláš a pivo. Okrem pekných historických vozidiel a motoriek zavítal k nám aj jeden cyklista, ktorý prišiel na historickom bicykli a k tomu mal samozrejme aj príslušné dobové oblečenie. Prišiel z obce Povina a spestril výstavu, o čom svedčia aj naše zábery. Ďakujeme  sponzorom, všetkým majiteľom vystavených automobilov, ktorí sa nedali odradiť predpoveďou a tiež  všetkým, ktorí prispeli k usporiadaniu tohto atraktívneho podujatia. Samozrejme ďakujeme aj všetkým návštevníkom.  Tešíme sa na budúci rok a veríme, že určite si nikto nenechá ujsť toto pekné podujatie.

Fotogaléria z podujatia