01_11V tomto roku náš Klub slovenských turistov Fatran Krasňany opäť nesklamal a dňa 30. júna 2018 zorganizoval 21. ročník Jánskych ohňov. Program začal už o 9:00 hod. futbalovým turnajom prípravkárov, ktorého sa zúčastnilo 8 družstiev. Víťazom sa stalo družstvo MŠK Žilina. Ceny víťazom odovzdal starosta obce Ing. Miroslav Bielka.


Do 16:00 hod. pokračoval program v amfiteátri a bol určený pre deti. Ukončený bol zapálením detskej vatry, čo sa deťom veľmi páčilo. Odchádzali domov spokojné a plné zážitkov.

Od 17:30 hod. začínal večerný program, na ktorom vystúpili: FS Dúha Krasňany, hudobná skupina Arzén, FS Strumieň (Poľsko), Krasňanka, Martin Repáň s muzikou a Krasňanskí heligonkári. V prestávkach sa žrebovala tombola, ktorá bola tento rok veľmi bohatá a zaujímavá. Napriek chladnému počasiu panovala všade dobrá nálada. Ohriať sme sa mohli nielen na parkete, ale aj pri vatre, ktorú po programe zapálili a bol aj nádherný ohňostroj.

Na javisku bol už pripravený  DJ Patres, ktorý sa postaral o dobrú zábavu až do skorých ranných hodín. Naši Poľskí hostia odchádzali spokojní a už sa tešia na budúci rok.

Akcia sa vydarila a ďakujeme usporiadateľom, že stále dodržujú túto dlhoročnú tradíciu.

Reportáž z Jánskych ohňov odvysielala v správach TV Severka: Jánske ohne Krasňany

Fotogaléria z podujatia